Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (358 entries)

en: Removes support for the embed block.
nl: Verwijdert ondersteuning voor het blok insluiten.

en: Disable all, related JavaScript.
nl: Schakel alle gerelateerde JavaScript uit.

note: translators: %s is URL of WP Dev Resource page
en: Prevent embedding of non-<a href="%s" target="_blank">whitelisted</a> sites in your site.
nl: Voorkom insluiten van <a href="%s" target="_blank">niet toegestane</a> sites in je site.

en: Prevent your site content from being embedded on other sites.
nl: Voorkom dat de inhoud van je site wordt ingesloten op andere sites.

en: Disable Embeds
nl: Insluiten uitschakelen

en: Posts
nl: Berichten

en: Add to Menu
nl: Aan menu toevoegen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log In
nl: Login

en: Return 404 (Not Found) error when trying to load author archives. Remove or disable links to author archives. Remove authors archives from the sitemap.
nl: Geef een 404 (Niet Gevonden) fout wanneer je probeert auteur archieven te laden. Verwijder of schakel links naar auteur archieven uit. Verwijder auteur archieven uit de sitemap.

en: Disable Author Archives
nl: Auteur archief uitschakelen

en: Do not remove backslashes from the code output on the frontend
nl: Verwijder geen backslashes uit de code-output op de front-end

en: Disable adding timestamp URL parameter on newly replaced images for busting the browser cache.
nl: Schakel het toevoegen van tijdstempel URL parameter op nieuw vervangen afbeeldingen uit om de browser cache te breken.

en: e.g. dashboard
nl: bijv. dashboard

en: Enter one path per line
nl: Voer één pad per regel in

en: Allow login from:
nl: Sta login toe vanaf:

en: Always show the admin bar for administrators on the frontend. Useful for when an administrator has multiple user roles, and the admin bar is set to be hidden for the other user role(s).
nl: Altijd de toolbar weergeven voor beheerders op de front-end. Handig voor als een beheerder meerdere gebruikersrollen heeft en de toolbar is ingesteld om verborgen te zijn voor de andere gebruikersrol(len).

en: The settings above will override the 'Toolbar' settings in the user profile edit screen.
nl: De bovenstaande instellingen overschrijven de instellingen voor de 'Toolbar' in het scherm voor het bewerken van gebruikersprofielen.

en: Search results:
nl: Zoekresultaten:

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Password can not be empty.
nl: Wachtwoord kan niet leeg zijn.

en: Incorrect password.
nl: Onjuist wachtwoord

note: translators: %s is the post type label
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in de prullenbak

note: translators: %s is the post type label
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

note: translators: %s is post type or taxonomy label
en: Search %s
nl: Zoek %s

note: translators: %s is post type or taxonomy label
en: All %s
nl: Alle %s

note: translators: %s is URL to the Admin Menu Organizer settings page
en: Once enabled, you can find the <a href="%s">Admin Menu</a> item under the Settings menu.
nl: Als dit is ingeschakeld, kun je het item <a href="%s">Beheermenu</a> vinden onder het menu Instellingen.

en: Admin Menu
nl: Beheermenu

en: Admin Menu Settings
nl: Instellingen beheermenu

en: Only the latest 1,000 entries are kept in the database.
nl: Alleen de laatste 1.000 invoergegevens worden in de database bewaard.

en: Disable <strong>application passwords</strong> that was added since WordPress v5.6.
nl: Schakel <strong>applicatie wachtwoorden</strong> uit die zijn toegevoegd sinds WordPress v5.6.

en: For example, if your site is behind a trusted proxy, it's a good idea to use the <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> header. Leave empty to use the default detection method.
nl: Als je site bijvoorbeeld achter een vertrouwde proxy zit, is het een goed idee om de <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> header te gebruiken. Laat leeg om de standaard detectiemethode te gebruiken.

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detect IP address from the following header first:</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detecteer eerst het IP-adres uit de volgende header:</span>

en: Remove home icon and site name
nl: Verwijder home icoon en site naam

en: Log In/Out | Register
nl: Log in/uit | Registreer

en: Display the registration date and time in the users list table.
nl: Toon de registratiedatum en tijd in de gebruikers lijst tabel.

en: Registration Date Column
nl: Registratiedatum kolom

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
nl: Momenteel in JAARAFSLUITING VERKOOP. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% korting</a>.

en: Get It Now
nl: Verkrijg het nu

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
nl: ASE Pro JAARAFSLUITING VERKOOP! 20% KORTING. Levenslange Deal (LTD) beschikbaar.

en: Lifetime Deal (LTD) is available for the Pro version of ASE.
nl: Lifetime Deal (LTD) is beschikbaar voor de Pro versie van ASE.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
nl: Schakel de <strong>plugin en thema editor</strong> uit. <span class="warning-text">Let op dat wp-config.php in deze site niet schrijfbaar is en de <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constante daar al is gedefinieerd. Je moet het ofwel schrijfbaar maken om deze instelling functioneel te maken, of je moet handmatig de waarde van <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> daar wijzigen.</span>

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
nl: Schakel de <strong>plugin en thema editor</strong> uit.

en: Remove date column
nl: Verwijderen datum kolom

en: Show last modified column
nl: Toon kolom laatst gewijzigd

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Last Modified
nl: Laatst aangepast

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Product Image
nl: Product afbeelding

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
nl: Schakel de <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> uit in RSS feed &lt;channel&gt;, die het WordPress versie nummer onthult. Oudere versie(s) kunnen ongepatchte beveiligingslek(ken) bevatten.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
nl: Schakel <strong>lazy-loading van afbeeldingen</strong> uit die sinds WordPress v5.5 is toegevoegd.

en: Last Login
nl: Laatste login

en: Order
nl: Volgorde

en: Invalid username/email or incorrect password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam/e-mail of onjuist wachtwoord.

en: Error:
nl: Fout:

en: View Content
nl: Bekijk inhoud

en: Password
nl: Wachtwoord

note: translators: %s is URL to the Customizer
en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
nl: Gebruik het site icoon en de URL om het standaard WordPress logo te vervangen door een link naar wordpress.org op de login pagina. Ga naar <a href="%1$s">Algemene instellingen</a> of de <a href="%2$s">Customizer</a> om je site icoon in te stellen of te wijzigen.

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
nl: Diverse, kleinere verbeteringen voor verschillende delen van de beheerinterface.

en: Various Admin UI Enhancements
nl: Diverse beheer UI verbeteringen

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
nl: Inschakelen van het uploaden van <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> bestanden in de mediabibliotheek. Je kunt je bestaande PNG, JPG en GIF bestanden converteren met een gereedschap zoals <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: AVIF Upload
nl: AVIF upload

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
nl: Schakel de Gutenberg blok-editor uit voor sommige of alle toepasselijke berichttypen.

en: Never
nl: Nooit

en: View
nl: Bekijken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Configure
nl: Configureren

en: Show Custom Taxonomy Filters
nl: Toon aangepaste taxonomie filters

en: Welcome to WordPress
nl: Welkom bij WordPress

en: Password protection is currently enabled for this site.
nl: Wachtwoordbescherming is momenteel ingeschakeld voor deze site.

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
nl: Onderhoudsmodus is momenteel ingeschakeld voor deze site.

en: Click to view hidden admin notices
nl: Klik om verborgen beheerberichten te bekijken

en: Notices
nl: Berichten

en: Admin Notices
nl: Beheerder berichten

note: translators: %s is the singular label for the post type
en: Duplicate %s
nl: Dupliceer %s

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate this as draft
nl: Dupliceer dit concept

en: Show Less
nl: Toon minder

en: Show All
nl: Toon alles

en: DUPLICATE
nl: DUPLICEREN

en: Perform Replacement
nl: Vervanging uitvoeren

en: Share about ASE on:
nl: Deel over ASE op:

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
nl: <strong>De inhoud van je app-ads.txt:</strong>

note: translators: %s is the default login URL
en: Default is %s
nl: Standaard is %s

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
nl: Zoekmachines worden ontmoedigd om deze site te indexeren. Klik om de instellingen te wijzigen.

en: SE Visibility: OFF
nl: SE zichtbaarheid: UIT

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
nl: Het huidige bestand wordt vervangen door het geüploade/geselecteerde bestand (van hetzelfde type) met behoud van de huidige ID, publicatiedatum en bestandsnaam. Bestaande links worden dus niet verbroken.

en: Select New Media File
nl: Selecteer nieuw mediabestand

en: Replace Media
nl: Vervang media

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Last
nl: Laatste

en: First
nl: Eerste

en: No matching records found
nl: Geen overeenkomende records gevonden

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Show _MENU_ entries
nl: Toon _MENU_ items

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl: (gefilterd uit _MAX_ totale vermeldingen)

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl: Toont 0 tot 0 van 0 invoeren

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nl: Tonen van _START_ tot _END_ van _TOTAL_ invoergegevens

en: No data available in table
nl: Geen gegevens beschikbaar in tabel

en: Collapse
nl: Invouwen

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Use Selected Image
nl: Geselecteerde afbeelding gebruiken

en: Select an Image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
nl: Help anderen ASE te ontdekken en <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">vertaal</a> het mischien naar je taal.

en: I've shared
nl: Ik heb gedeeld

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
nl: Of help ASE te verbeteren door <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">feedback te geven</a>.

en: I've reviewed
nl: Ik heb beoordeeld

en: Add Your Review
nl: Voeg je beoordeling toe

en: Write a quick, 5-star review for ASE
nl: Schrijf een korte 5-sterren beoordeling voor ASE

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
nl: <span class="faded">(Standaard is 15 seconden)</span>

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
nl: Toon extra filter(s) op lijsttabellen voor hiërarchische, aangepaste taxonomieën.

en: Email
nl: E-mail

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
nl: <strong>Fout:</strong> ongeldig e-mailadres of onjuist wachtwoord.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
nl: Doe meer met <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">beschikbaar</a>.

en: Optimizations
nl: Optimalisaties

en: Security
nl: Beveiliging

en: Disable Components
nl: Componenten uitschakelen

en: Custom Code
nl: Aangepaste code

en: Log In / Log Out
nl: Login / log uit

en: Admin Interface
nl: Beheer interface

en: Content Management
nl: Inhoudsbeheer

en: Please consider supporting ASE.
nl: Overweeg ASE te ondersteunen.

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
nl: Het lijkt erop dat sommige van deze gratis verbeteringen nuttig zijn geweest voor je site?

en: Find Out More
nl: Meer Informatie

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Get ASE Pro
nl: Verkrijg ASE Pro

en: Enhancements
nl: Verbeteringen

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
nl: Toon toolbar status wanneer zoekmachines zijn ingesteld om te worden ontmoedigd om de site te indexeren. Dit wordt ingesteld via het selectievakje “Zoekmachine zichtbaarheid” onder Instellingen >> Lezen.

en: Search Engines Visibility Status
nl: Zoekmachines zichtbaarheidsstatus

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
nl: Laat beheerders een snel overzicht zien van het systeem waarop de site draait, in de dashboard widget "In één oogopslag". Dit omvat de webserversoftware, de PHP versie, de databasesoftware en het IP-adres van de server.

en: Display System Summary
nl: Toon systeemoverzicht

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
nl: Voer een 301 (permanente) omleiding naar de homepage uit voor alle 404 (niet gevonden) pagina's.

en: Redirect 404 to Homepage
nl: 404 omleiden naar homepage

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
nl: Leeg je cache</strong> nadat je de onderhoudsmodus hebt in- of uitgeschakeld. Dit zorgt ervoor dat sitebezoekers de onderhoudspagina of de werkelijke inhoud van elke pagina te zien krijgen.

en: Background
nl: Achtergrond

en: Lines
nl: Regels

en: Curves
nl: Bochten

en: Stripes
nl: Strepen

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
nl: Deze site is vandaag voor langere tijd in onderhoud. Bedankt voor je geduld.

en: Description
nl: Beschrijving

en: We'll be back soon.
nl: We komen snel weer terug.

en: Heading
nl: Koptekst

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
nl: Toon een aanpasbare onderhoudspagina op de frontend terwijl je een korte onderhoudsbeurt aan je site uitvoert. Ingelogde beheerders kunnen de site nog steeds gewoon bekijken.

en: Maintenance Mode
nl: Onderhoudsmodus

en: (Default is 'secret')
nl: (Standaard is ‘secret’)

en: Set the password:
nl: Stel het wachtwoord in:

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
nl: Bescherm de gehele site met een wachtwoord om de inhoud te verbergen voor publieke weergave en zoekmachine bots / crawlers. Ingelogde beheerders hebben nog steeds toegang tot de site zoals gewoonlijk.

en: Password Protection
nl: Wachtwoordbeveiliging

note: translators: %s is URL of the role reset link
en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
nl: Als er iets misgaat op</strong> en je moet weer toegang krijgen tot je account als beheerder, ga dan naar de volgende URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Als je <strong>Ninja Firewall</strong> gebruikt, schakel dan “Pogingen om beheerdersrechten te verkrijgen blokkeren” uit in de instellingen voor Firewall beleid voordat je probeert te bekijken als een niet beheerdersrol om te <strong>voorkomen dat je wordt afgesloten</strong> van je beheerdersaccount.

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
nl: Bekijk beheerpagina's en de site (ingelogd) als een van de gebruikersrollen die geen beheerder zijn.

en: View Admin as Role
nl: Beheerder als rol bekijken

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
nl: Toon een paneel met een link naar alle beschikbare formaten wanneer je een afbeelding bekijkt in de mediabibliotheek. Vooral handig om snel de URL van een bepaald afbeeldingsformaat te krijgen.

en: Image Sizes Panel
nl: Afbeeldingsformaten paneel

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
nl: Schakel toewijzing van meerdere rollen in tijdens het aanmaken en bewerken van gebruikersaccounts. Dit kan handig zijn voor het werken met rollen die niet in WordPress core zijn gedefinieerd, bijvoorbeeld van e-commerce of LMS plugins.

en: Multiple User Roles
nl: Meerdere gebruikersrollen

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
nl: Er ging iets mis</span>.<br />Controleer je instellingen en het bestemming e-mailadres.

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
nl: Test e-mail is succesvol verwerkt</span>.<br />Controleer de inbox van de bestemmings e-mail om de succesvolle aflevering te controleren.

en: Sending test email...
nl: Een test e-mail aan het verzenden…

en: Send Now
nl: Nu verzenden

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Verzend een test e-mail naar</span>

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
nl: Controleer na het opslaan van de bovenstaande instellingen of alles hieronder goed is geconfigureerd.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
nl: Schakel de debug modus in en voer de debug info uit in het debug.log bestand van WordPress.

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
nl: Omzeil verificatie van SSL certificaat. Dit zal onveilig zijn als mail over het internet wordt afgeleverd, maar zou kunnen helpen in bepaalde lokale en/of containerized WordPress scenario's.

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Wachtwoord</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Gebruikersnaam</span>

en: None
nl: Géén

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Beveiliging</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Port</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Poort</span>

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
nl: Indien ingesteld, wordt de volgende SMTP dienst/account gebruikt om je e-mails af te leveren.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
nl: Forceer het gebruik van de afzendernaam/e-mail die hierboven is gedefinieerd. Deze worden overschreven door andere plugins.

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">E-mail afzender</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Naam afzender</span>

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
nl: Als dit is ingesteld, overschrijft de volgende afzendernaam/e-mail de standaardinstellingen van WordPress core, maar kan deze nog steeds worden overschreven door andere plugins die een aangepaste afzender naam/e-mail mogelijk maken, bijvoorbeeld formulier plugins.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
nl: Stel aangepaste afzendernaam en e-mail in. Gebruik optioneel een externe SMTP dienst om ervoor te zorgen dat melding en transactionele e-mails van je site worden afgeleverd in inboxen.

en: Email Delivery
nl: E-mail bezorging

en: On the frontend
nl: Op de front-end

en: 120 seconds
nl: 120 seconden

en: 90 seconds
nl: 90 seconden

en: 60 seconds
nl: 60 seconden

en: 45 seconds
nl: 45 seconden

en: On post creation and edit screens
nl: Bij het maken en bewerken van berichten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 3 minutes
nl: 3 minuten

en: 2 minutes
nl: 2 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 30 seconds
nl: 30 seconden

en: 15 seconds
nl: 15 seconden

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
nl: <span class="faded">(Standaard is 1 minuut)</span>

en: Set interval to once every
nl: Stel interval in op eens per

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Keep as is
nl: Behoud zoals het is

en: On admin pages
nl: Op beheerpagina's

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
nl: Wijzig de interval van de WordPress heartbeat API of schakel deze uit op beheerpagina's, schermen voor het maken/bewerken van berichten en/of de front-end. Dit zal de CPU-belasting op de server helpen verminderen.

en: Heartbeat Control
nl: Heatbeat instellen

en: revisions for:
nl: revisies voor:

en: Limit to
nl: Beperken tot

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
nl: Voorkom het vollopen van de database door het aantal revisies te beperken voor sommige of alle berichttypen die revisies ondersteunen.

en: Revisions Control
nl: Revisiesbeheer

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
nl: Om een afbeelding uit te sluiten van conversie en verkleining, voeg je het achtervoegsel '-nr' toe aan de bestandsnaam, bijv. bird-photo-4k-nr.jpg

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
nl: pixels <span class="faded">(standaard is 1920 pixels)</span>

en: Max height:
nl: Max. hoogte:

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
nl: pixels. <span class="faded">(Standaard is 1920 pixels)</span>

en: Max width:
nl: Max. breedte:

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
nl: Verklein nieuw geüploade, grote afbeeldingen naar een kleiner formaat en verwijder oorspronkelijk geüploade bestanden. BMP's en niet-transparante PNG's worden geconverteerd naar JPG's en aangepast in grootte.

en: Image Upload Control
nl: Afbeelding upload beheer

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
nl: Bescherm je site tegen brute force, DOS en DDOS aanvallen via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Schakelt ook trackbacks en pingbacks uit.

en: Disable XML-RPC
nl: XML-RPC uitschakelen

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
nl: Gebruik een shortcode zoals de volgende voorbeelden om een e-mailadres te tonen op de front-end van je site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> om de e-mail op een eigen regel te tonen</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> om de e-mail inline te tonen</li>
            		</ul>

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
nl: Verberg het e-mailadres om te voorkomen dat spam bots het verzamelen, maar maak het leesbaar als een normaal e-mailadres voor menselijke bezoekers.

en: Email Address Obfuscator
nl: E-mailadres verberger

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
nl: Obfuscate publiekelijk toegankelijke auteurspagina URL's die de gebruiker slugs / gebruikersnamen toont, bijvoorbeeld <em>sitename.com/author/username1/</em> in <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, en geef 404 fouten weer voor de originele URL's. Maakt ook /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint onleesbaar.

en: Obfuscate Author Slugs
nl: Verberg auteur slugs

en: Failed Login Attempts Log
nl: Mislukte login pogingen log

en: Failed login attempts:
nl: Mislukte login pogingen:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
nl: uitsluiting(en) blokkeren verdere login pogingen gedurende 24 uur

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
nl: mislukte login pogingen toegestaan vóór 15 minuten uitsluiting

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
nl: Voorkom brute force aanvallen door het aantal toegestane mislukte login pogingen per IP-adres te beperken.

en: Limit Login Attempts
nl: Loginpogingen beperken

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
nl: Schakel het <strong>instellingenscherm voor blok-gebaseerde widgets</strong> uit. Zet het klassieke widgets instellingenscherm terug, bij het gebruik van een klassiek (niet-blok) thema. Dit heeft geen effect op blok thema's.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
nl: Schakel <strong>jQuery Migrate</strong> script op de front-end uit, dat niet langer nodig zou moeten zijn als je site moderne thema's en plugins gebruikt.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
nl: Schakel <strong>emoji-ondersteuning uit voor pagina's, berichten en extra berichttypen</strong> in beheer en op de front-end. De ondersteuning is vooral nuttig voor oudere browsers die er geen native ondersteuning voor hebben. De meeste moderne browsers op verschillende besturingssystemen en apparaten hebben nu native ondersteuning.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
nl: Schakel laden van <strong>Dashicons CSS en JS bestanden</strong> uit op de front-end voor publieke sitebezoekers. Dit kan de lay-out of het ontwerp van aangepaste formulieren verstoren, waaronder aangepaste login formulieren, als die afhankelijk zijn van Dashicons. Controleer deze formulieren na het uitschakelen.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
nl: Schakel de standaard <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit. Wordt genegeerd door zoekmachines en heeft minimale praktische bruikbaarheid. Meestal wordt de voorkeur gegeven aan een speciale shortlink plugin of service die het mogelijk maakt om mooie namen te geven aan de shortlinks en kliks te volgen bij het delen van de link op sociale media.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
nl: Schakel de <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit. Deze is niet nodig als je site geen pingback of remote (XML-RPC) client gebruikt om berichten te beheren.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
nl: Schakel het <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit. De WLW app is in 2017 stopgezet.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
nl: Schakel het <strong>versienummer</strong> uit op statische bron URL's die worden verwezen in &lt;head&gt;, wat het WordPress versienummer kan onthullen. Oudere versie(s) kunnen ongepatchte beveiligingslek(ken) bevatten. Van toepassing op de niet ingelogde weergave van pagina's. Dit zal ook de cache mogelijkheid van statische bronnen verhogen, maar kan onbedoelde gevolgen hebben. Zorg ervoor dat je weet wat je doet.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
nl: Schakel de <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit, die het versienummer van WordPress onthult. Oudere versies kunnen niet gepatchte beveiligingslek(ken) bevatten.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
nl: Voorkomen dat kleinere onderdelen worden uitgevoerd of geladen. Maak de site veiliger, laad iets sneller en optimaliseer hem beter voor crawling door zoekmachines.

en: Disable Smaller Components
nl: Kleinere onderdelen uitschakelen

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
nl: Schakel core-, thema-, plugin- en auto-updates volledig uit. Ook update controles, berichten en e-mails worden uitgeschakeld.

en: Disable All Updates
nl: Alle updates uitschakelen

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
nl: Schakel alle RSS, Atom en RDF feeds uit. Dit omvat feeds voor berichten, categorieën, tags, opmerkingen, auteurs en zoeken. Verwijdert ook sporen van feed URL's uit &lt;head&gt;.

en: Disable Feeds
nl: Feeds uitschakelen

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
nl: Schakel REST API toegang uit voor niet-geauthenticeerde gebruikers en verwijder URL sporen uit &lt;head&gt;, HTTP headers en WP RSD endpoint.

en: Disable REST API
nl: REST API uitschakelen

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
nl: Schakel reacties uit voor sommige of alle openbare berichttypen. Als dit is uitgeschakeld, worden bestaande reacties ook verborgen op de front-end.

en: Disable Comments
nl: Reacties uitschakelen

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
nl: Ook front-end blok stijlen / CSS bestanden uitschakelen voor de geselecteerde berichttypes.

en: Disable Gutenberg
nl: Gutenberg uitschakelen

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
nl: Bewerk en valideer eenvoudig de inhoud van je <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a>.

en: Manage robots.txt
nl: Beheer robots.txt

en: Validate with:
nl: Valideer met:

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
nl: <strong>Je ads.txt inhoud:</strong>

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
nl: Bewerk en valideer eenvoudig je <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> en <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> inhoud.

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
nl: Beheer ads.txt en app-ads.txt

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
nl: Voeg aangepaste &lt;body&gt; klasse(n) toe aan de enkelvoudige weergave van sommige of alle openbare berichttypen. Compatibel met klassen die al zijn toegevoegd met de <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.

en: Custom Body Class
nl: Aangepaste body klasse

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
nl: Standaard is 10. Grotere getallen voegen code dichter in bij &lt;/body&gt;

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
nl: <strong>Code om in de footer sectie in te voegen vóór &lt;/body&gt; met de prioriteit van</strong>

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
nl: Standaard is 10. Kleinere getallen voegen code dichter in bij &lt;body&gt;

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
nl: <strong>Code om in te voegen ná &lt;body&gt; met de prioriteit van</strong>

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
nl: Standaard is 10. Grotere getallen voegen code dichter in bij &lt;/head&gt;

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
nl: <strong>Code om in te voegen vóór &lt;/head&gt; met de prioriteit van</strong>

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
nl: Voeg eenvoudig &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; en &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion en Optimize code, Facebook, TikTok en Twitter pixels, enz. in.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
nl: Voeg &lt;head&gt;, &lt;body&gt; en &lt;footer&gt; code in

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
nl: Aangepaste CSS toevoegen op alle front-end pagina's voor alle gebruikersrollen.

en: Custom Frontend CSS
nl: Aangepaste front-end CSS

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
nl: Aangepaste CSS toevoegen op alle beheerpagina's voor alle gebruikersrollen.

en: Custom Admin CSS
nl: Aangepaste beheer CSS

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
nl: Stel een aangepaste omleiding URL in voor alle of sommige gebruikersrollen na het uitloggen.

en: Redirect After Logout
nl: Omleiden na uitloggen

en: for:
nl: voor:

en: Redirect to:
nl: Omleiden naar:

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
nl: Stel aangepaste omleiding URL in voor alle of sommige gebruikersrollen na login.

en: Redirect After Login
nl: Omleiden na login

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
nl: Log wanneer gebruikers op de site voor het laatst hebben ingelogd en toon de datum en tijd in de gebruikerslijst tabel.

en: Last Login Column
nl: Laatste login kolom

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
nl: Schakel in-/uitloggen en dynamisch in-/uitloggen menu-item in om toe te voegen aan elk menu.

en: Log In/Out Menu
nl: In-/uitloggen menu

en: Site Identity on Login Page
nl: Site-identiteit op login pagina

en: Email address only
nl: Alléén e-mailadres

en: Username only
nl: Alléén gebruikersnaam

en: Restrict login ID to username or email address only.
nl: Login ID beperken tot alleen gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Login ID Type
nl: Type Login ID

en: <div class="asenha-warning">"New login URL" <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. If you have a login page you manually created with a page builder or with another plugin, please add them to the "Allow login from" section.<br /><br />This module is <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
nl: <div class="asenha-warning">"Nieuwe login URL" <strong>werkt alleen voor/met de standaard WordPress login pagina</strong>. Als je een login pagina hebt die je handmatig hebt gemaakt met een pagina bouwer of met een andere plugin, voeg deze dan toe aan de "Toestaan login van" sectie.<br /><br />Deze module is <strong>nog niet compatibel met twee-factor authenticatie (2FA) methoden</strong>. Als je een 2FA plugin gebruikt, gebruik dan de verander login URL functie gebundeld in die plugin, of gebruik een andere plugin die hiermee compatibel is.<br /><br />En natuurlijk, om de veiligheid te verbeteren, <strong>gebruik iets anders dan 'login'</strong> voor de aangepaste login slug.</div>}

en: New login URL:
nl: Nieuwe login URL:

en: Change Login URL
nl: Login URL wijzigen

note: translators: %s is the WordPress version number
en: Default text is: <em>Version %s</em>
nl: Standaardtekst is: <em>Versie %s</em>

en: Right Side
nl: Rechterkant

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
nl: Standaardtekst is: <em>Bedankt voor het gebruiken van <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.

en: Left Side
nl: Linkerkant

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
nl: Pas de tekst aan die je ziet op de footer van wp-beheer pagina's anders dan op deze ASE instellingenpagina aan.

en: Custom Admin Footer Text
nl: Aangepaste beheer footer tekst

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
nl: Toon actieve / geactiveerde plugins bovenaan de lijst met geïnstalleerde plugins. Handig als je site veel gedeactiveerde plugins heeft voor test- of ontwikkelingsdoeleinden.

en: Display Active Plugins First
nl: Actieve plugins eerst tonen

en: Remove tags column (for posts)
nl: Tags kolom (voor berichten) verwijderen

en: Remove comments column
nl: Reactie kolom verwijderen

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
nl: Toon ID in actierijen samen met links voor Bewerken, Bekijken, enz.

en: Show file size column in media library
nl: Toon bestandsgrootte kolom in mediabibliotheek

en: Show ID column
nl: Toon ID kolom

en: Show excerpt column
nl: Toon samenvatting kolom

en: Show featured image column
nl: Toon uitgelichte afbeelding kolom

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
nl: Verbeter de bruikbaarheid van vermelding pagina's voor verschillende berichttypen en taxonomieën, media, opmerkingen en gebruikers door kolommen en elementen toe te voegen / te verwijderen.

en: Enhance List Tables
nl: Lijsttabellen verbeteren

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
nl: Pas de volgorde van het beheermenu aan en wijzig optioneel de titel van menu-items of verberg sommige items.

en: Admin Menu Organizer
nl: Beheermenu organisator

en: (Default is 160px)
nl: (Standaard is 160px)

en: Set width to
nl: Stel breedte in op

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
nl: Geef het beheermenu meer ruimte voor bredere items.

en: Wider Admin Menu
nl: Breder beheermenu

en: Hide Admin Bar
nl: Toolbar verbergen

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
nl: Verberg toolbar op de front-end voor alle of sommige gebruikersrollen.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
nl: Ruim het dashboard op en versnel het door sommige of alle widgets volledig uit te schakelen. Uitgeschakelde widgets laden geen onderdelen en verschijnen niet onder scherminstellingen.

en: Disable Dashboard Widgets
nl: Dashboard widgets uitschakelen

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
nl: Opschonen van beheerspagina's door berichten te verplaatsen naar een apart paneel dat eenvoudig toegankelijk is via de toolbar.

en: Hide Admin Notices
nl: Beheerberichten verbergen

en: Remove the Help tab and drawer
nl: Hulp tab en lade verwijderen

en: Remove 'Howdy'
nl: ‘Hallo’ verwijderen

en: Remove new content menu
nl: Nieuwe inhoudsmenu verwijderen

en: Remove comments counter/link
nl: Reactie teller/link verwijderen

en: Remove updates counter/link
nl: Updates teller/link verwijderen

en: Remove customize menu
nl: Customizer menu verwijderen

en: Remove WordPress logo/menu
nl: WordPress logo/menu verwijderen

en: Remove various elements from the admin bar.
nl: Verwijder diverse elementen uit de toolbar.

en: Clean Up Admin Bar
nl: Toolbar opruimen

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
nl: Trigger het publiceren van geplande berichten van alle types die zijn gemarkeerd met "gemiste planning", elk moment dat de site wordt bezocht.

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
nl: Berichten automatisch publiceren met gemiste planning

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
nl: Toestaan dat aangepaste navigatiemenu-items links kunnen hebben die openen in een nieuwe browser tab via het attribuut target="_blank". Het rel="noopener noreferrer nofollow" attribuut zal ook worden toegevoegd voor verbeterde beveiliging en SEO voordelen.

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
nl: Toestaan dat aangepaste navigatiemenu-items openen in een nieuwe tab

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
nl: Forceer alle links naar externe sites in de berichtinhoud, waar <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is gebruikt, om te openen in een nieuw browser tab via het target="_blank" attribuut. Het rel="noopener noreferrer nofollow" attribuut zal ook worden toegevoegd voor verbeterde beveiliging en SEO voordelen.

en: Open All External Links in New Tab
nl: Alle externe links in nieuwe tab openen

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
nl: Maak het mogelijk dat pagina's, berichten en/of aangepaste berichttypes permalinks hebben die verwijzen naar externe URL's. Het rel="noopener noreferrer nofollow" attribuut zal ook worden toegevoegd voor verbeterde beveiliging en SEO voordelen. Compatibel met links die zijn toegevoegd met <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.

en: External Permalinks
nl: Externe permalinks

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
nl: Toestaan dat sommige of alle gebruikersrollen SVG bestanden kunnen uploaden, die dan worden gezuiverd om alles veilig te houden.

en: SVG Upload
nl: SVG uploaden

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
nl: Schakel oneindig scrollen opnieuw in in de rasterweergave van de mediabibliotheek. Handig voor het scrollen door een grote bibliotheek.

en: Media Library Infinite Scrolling
nl: Mediabibliotheek oneindig scrollen

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
nl: Vervang eenvoudig elk type mediabestand door een nieuwe met behoud van het bestaande media ID, publicatiedatum en bestandsnaam. Bestaande links worden dus niet verbroken.

en: Media Replacement
nl: Mediavervanging

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
nl: Schakel aangepaste rangschikking in van verschillende "hiërarchische" inhoudstypen of inhoudstypen die "pagina attributen" ondersteunen. Er verschijnt een nieuw submenu ‘Volgorde’ voor ingeschakelde inhoudstype(n). De "Alle {Posts}" vermelding pagina voor ingeschakelde berichttypen in wp-beheer zal automatisch de aangepaste volgorde gebruiken.

en: Content Order
nl: Inhoud rangschikking

en: List view
nl: Lijstweergave

en: Edit screen
nl: Bewerkingsscherm

en: After duplication, redirect to:
nl: Na dupliceren, omleiden naar:

en: Enable one-click duplication of pages, posts and custom posts. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
nl: Schakel één klik duplicatie van pagina's, berichten en aangepaste posts in. De bijbehorende taxonomie termen en bericht meta worden ook gedupliceerd.

en: Content Duplication
nl: Inhoud duplicatie

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
nl: Volledige AVIF ondersteuning vereist dat je server / hosting de <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extensie</a> heeft gecompileerd met AVIF ondersteuning in PHP 8.1 of hoger, of, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 of hoger</a> geïnstalleerd. Zonder een van beide kun je nog steeds AVIF bestanden uploaden, maar zonder automatische generatie van de kleinere thumbnail maten. Een meerderheid van de <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">moderne desktop en mobiele browsers</a> ondersteunen de weergave van AVIF bestanden.

en: AVIF Support Status
nl: Status AVIF ondersteuning

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: without AVIF support
nl: zónder AVIF ondersteuning

en: with AVIF support
nl: mét AVIF ondersteuning

en: Last Attempt On
nl: Laatste poging op

en: Attempts<br />Lockouts
nl: Pogingen<br />Uitsluitingen

en: IP Address<br />Last Username
nl: IP-adres<br />Laatste gebruikersnaam

en: Hide until toggled
nl: Verberg totdat het wordt omgeschakeld

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu.
nl: Versleep menu-items naar de gewenste positie. Verander optioneel de titels van menu-items van plugin/thema's van derden of verberg sommige items totdat je ze aanklikt door te klikken op "Alles tonen” onderaan het beheermenu.

en: e.g. backend
nl: bijv. back-end

en: Translate
nl: Vertaal

en: Review
nl: Beoordelen

note: Description of the plugin
en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
nl: Schakel eenvoudig verbeteringen en functies in waarvoor meestal meerdere plugins nodig zijn.
